DARMOWY KURS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

6 złodziei czasu w życiu przedsiębiorcy

i jak się ich pozbyć!

POBIERAM DARMOWY KURS

Poznaj system, który pomoże Ci taśmowo i ekspresowo kończyć zadania, pracując w spokoju i skupieniu mnicha… nawet pomimo firmy na głowie, w której wszystko rozprasza.

O czymkolwiek myślałeś, że odciąga Cię od pracy – myliłeś się! Dowiedz się zatem, jaka jest prawda i…

Zacznij jutro od PEWNEJ prostej czynności, a już po 1 godzinie i 15 minutach zrobisz więcej niż przez cały wczorajszy dzień.

Usuń z firmy czynność, która okrada Ciebie i pracowników z czasu i pieniędzy bardziej niż przeglądanie Facebooka. Tracisz na tym nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie!

Odkryj 6 PRAWDZIWYCH złodziei czasu Przedsiębiorcy. To oni od zawsze rozpraszają Twoją uwagę, odciągają od zadań i rozszarpują skupienie.

… a do tego BONUS!

Niespodzianka, którą otrzymasz OD RAZU po pobraniu!

Kurs przygotował:

Paweł Królak

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, założyciel, prezes zarządu i największy akcjonariusz Grupy Coraz Lepsza Firma S.A. W ciągu zaledwie kilku lat zbudował od zera firmę wartą ponad 30 mln zł na rynku zdominowanym przez konkurencję, gdzie wszyscy twierdzili, że to niewykonalne.

Dziś jego firma obsługuje prawie 14000 klientów i rośnie w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Co mówią klienci o Coraz Lepszej Firmie?

10 /10

Bartosz Kudlicki, Biuro Turystyczne Quand

''Dawniej klienci odchodzili do naszej konkurencji, ale gdy zaczęliśmy stosować wskazówki z zakresu obsługi klienta zawarte w Programie Rozwoju, to klienci przychodzą do nas OD konkurencji! Przez CLF poznałem też wiele ciekawych środowisk społeczności, co procentuje do dziś.''

''Pamiętam jak po szkoleniu System Partyzanckiej Promocji powiedziałem sobie: "Łał! Jakie to proste!" Po wysłuchaniu wytycznych, mogłem zwiększyć poziom usług, to pociągnęło za sobą większą ilość klientów i wraz z podwyższeniem cen poskutkowało większą ilością gotówki w moim portfelu :) Każdy przedsiębiorca, któremu zależy na wynikach firmy nie powinien, ale MUSI wysłuchać tego szkolenia!''

Paweł Szachnowski, Auto Centrum Ząbki

10 /10

''Myślę, że zaufanie Wam to była jedna z najlepszych biznesowych decyzji, które podjęłam. Pomogliście mi usystematyzować bardzo wiele spraw, nie odkrywając prochu.''

Aldona Łukasik, Gabinet Urody A&A

10 /10

Brakujący element popularnych systemów

zarządzania czasem

Popularne sposoby zarządzania czasem często zawodzą, gdy prowadzisz firmę.


Dlatego ten system jest inny, przeznaczony dla Przedsiębiorców, którzy są zbyt zajęci, bo wszystko

i wszyscy walczą o ich uwagę.

Podaj adres, na który wyślę Ci darmowy kurs

„6 złodziei czasu w życiu Przedsiębiorcy”

Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Coraz Lepszej Firmy. Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.