100% BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE (za 0 zł) + PREZENTY!

Zapisuję się »

Słabsze miesiące, silniejszy biznes

Image

Szkolenie Online

…czyli jak podwoić sprzedaż

i zyski w sezonie ogórkowym

Zapisuję się na to szkolenie »

Środa

godz. 10:00

26 czerwca 2024

 • W jaki sposób tworzyć i dostosowywać ofertę, żeby mieć klientów przez cały rok?
 • Jak kreatywnie wykorzystać słabszy sezon i przygotować się na prawdziwe żniwa sprzedażowe?
 • W jaki sposób nawiązywać współpracę z innymi firmami, aby bez problemu zdobywać klientów w sezonie ogórkowym?
 • Jakie działania marketingowe koniecznie musisz wdrożyć od razu, jeśli prowadzisz biznes sezonowy?
 • Jakie 3 pomysły na kreatywne i nietypowe działania warto wprowadzić, aby pozyskać nowych klientów? Historia sukcesu restauracji z Lublina
 • W jaki sposób zarządzać kosztami, kiedy kończy się sezon i spada sprzedaż?
 • Jak firmy z różnych branż wykorzystują sezon ogórkowy do ekspansji firmy? Case study na podstawie działań podejmowanych przez polskie firmy.
 • Jak wdrożenie procesów i procedur może pomóc Ci prowadzić biznes sezonowy?

Na tym bezpłatnym szkoleniu dowiesz się:

...to tylko część tego, czego dowiesz się na szkoleniu. Zapisz się koniecznie i bądź z nami na żywo 26 czerwca!

Rezerwuję miejsce na tym szkoleniu »

Kto poprowadzi szkolenie?

Bartek Popiel jest konsultantem strategicznym, przedsiębiorcą, założycielem bloga „Liczy Się Wynik” i przede wszystkim dyrektorem marketingu w Coraz Lepszej Firmie, który realizuje naszą misję.


Przez większość ludzi Bartek jest postrzegany jako “ten gość od kampanii sprzedażowych”.


Prawda jest taka, że jego działania i wszystko, co zbudował przez ostatnie 12 lat, nie byłoby tak skuteczne, tak przemyślane i przygotowane, gdyby nie jego ciągły głód rozwoju i kreatywność w wymyślaniu nowych rozwiązań.


Prowadząc marketing w firmie szkoleniowej doskonale zna problemy związane z sezonowością i martwymi okresami w ciągu roku. Jednak, jak powtarza:

Musisz CAŁY CZAS podejmować działania. Nawet jeśli będą mniejsze czy większe spadki, to i tak się to opłaca. Zobacz – tych klientów może będzie mniej, ale co z tego, skoro konkurencja prawdopodobnie w tym samym czasie jest bardzo leniwa? A jeżeli konkurencja jest leniwa, to bardzo dobrze! To szansa dla Ciebie. Nacieraj!

Image

Tak działa Bartek i tak działamy w Coraz Lepszej Firmie. Wierzymy też, że przedsiębiorcy – ludzie tacy jak Ty – są wyjątkowi.


Nie boisz się odpowiedzialności, ciężkiej pracy i brania życia we własne ręce. To dzięki takiej postawie świat wokół nas staje się lepszy.


Jednocześnie dobrze wiemy, jaką to ma cenę i że tę cenę płaci właśnie przedsiębiorca – Ty ją płacisz.


W najlepszym razie chodzi o nieprzespane noce, w najgorszym… No cóż, jednemu z naszych klientów, zanim jeszcze do nas trafił, z przepracowania po prostu… zatrzymało się serce.


Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by wspierać właścicieli firm.

 • Pracujemy z przedsiębiorcami od 10 lat! Mamy więc gigantyczne doświadczenie, którym Bartek podzieli się podczas webinaru.
 • Nasi konsultanci biznesowi przeprowadzają ponad 700 sesji doradczych w miesiącu. To oznacza, że naprawdę bardzo dobrze wiemy, co konkretnie sprawia, że właściciele małych i średnich firm ciągle się zapracowują i jak im pomóc.
 • Nasi sprzedawcy odbywają codziennie setki rozmów z przedsiębiorcami. Dzięki temu dokładnie rozumiemy, czego potrzebują i które rozwiązania wdrażają najchętniej.
 • Tylko w ostatnim roku z naszych miniszkoleń skorzystało 6000 klientów. W Programie Rozwoju jest z nami w tej chwili ponad 1500 firm. A gdybyśmy jeszcze wzięli pod uwagę bezpłatne webinary… uuuu, idziemy w bardzo grube liczby. Aż tylu ludzi szukało u nas pomocy i ją otrzymało!
 • A potem wróciło po więcej, bo przekonali się na własnej skórze, że nasze rady ratują nie tylko ich firmę, ale i życie.
 • Dziesięciu najlepszych klientów zostawiło u nas łącznie 1 200 000 złotych! Czy wydaliby u nas te pieniądze, gdyby nie widzieli efektów?
OK wchodzę w to! »
Image

Zobacz, co ludzie piszą o webinarach prowadzonych przez Bartka!

Image Image Image Image

Prezenty, które otrzymasz!

Dla wszystkich zapisanych osób:

Zapisz się nawet, jeśli nie będzie Cię z nami na żywo – do wszystkich zapisanych osób wyślemy nagranie webinaru.

Dla osób obecnych na żywo:

Jeśli jednak będziesz na żywo i zostaniesz z nami do końca szkolenia to, oprócz nagrania, otrzymasz prezent – workbooka z pomysłami na to, jak rozkręcić biznes w sezonie ogórkowym!


Warto się pojawić 26.06!

Image Image

Chcę podwoić sprzedaż i zyski

w sezonie ogórkowym!

Klikając w przycisk „Zapisuję się na webinar” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CorazLepszaFirma.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 80/39, 00-175 Warszawa, KRS 0000827656, NIP 5252815075, REGON 385523975. Pełną informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz o uprawnieniach z tym związanych znajdziesz tutaj.

© 2024 Coraz Lepsza Firma. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin i Polityka Prywatności.